ATTORNEYS

Kurucu Ortak / Ahmet Murat Malkoç 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Ahmet Murat Malkoç, 1998 yılında Ankara Barosu’na kayıtlı olarak meslek hayatına başlamış ve 2000 yılına kadar serbest avukatlık yapmıştır. 2000 yılından beri, kurucusu olduğu Malkoç Ağaoğlu Ortak Avukat Bürosu’nda kurucu ortak olarak meslek hayatına devam etmekte olan Ahmet Murat Malkoç’un uzmanlık alanları Ceza Hukuku, İhale Hukuku, İcra-İflas Hukuku,  Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku olup,  iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Kurucu Ortak / Orkun Ağaoğlu 1995 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Orkun Ağaoğlu, 1995-1996 dönemi Ankara Üniversitesi Uluslararası Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı derslerini tamamlamıştır. Kurucusu olduğu Malkoç & Ağaoğlu Ortak Avukat Bürosu’nda mesleğini sürdürmekte olan Ağaoğlu, ileri düzeyde mesleki İngilizce bilgisine sahip olup; uzmanlık alanlarını Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku başta olmak üzere Uluslararası Özel Hukuk ve Uluslararası Kamu Hukuku oluşturmaktadır. Ağaoğlu, Kolejli İş Adamları Derneği ile TED Ankara Koleji Mezunlar Derneği üyesidir.
Avukat / Ali Can Çalıkkocaoğlu 2017 Yılında TOBB Eğitim ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Ali Can Çalıkkocaoğlu, avukatlık yasal stajını da Malkoç & Ağaoğlu Ortak Avukat Bürosu nezdinde tamamlamış olup, meslek hayatına büromuz bünyesinde devam etmektedir. Üzerinde çalışmakta olduğu alanlar, İcra ve İflas Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Borçlar Hukuku olan Çalıkkocaoğlu, iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Ayrıca, Tevfik Fikret Lisesi Mezunlar Derneği Üyesidir. Avukat / Emre Fuat Çınar 2017 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Emre Fuat Çınar, yasal stajını 2018 yılında Malkoç & Ağaoğlu Ortak Avukatlık Bürosu’nda başarıyla tamamlamış ve yine aynı yıl içinde, Ankara Barosu’na kayıtlı olarak meslek hayatına büromuz bünyesinde başlamıştır. Temel olarak; Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku, Kira hukuku ve Uluslararası Özel Hukuk alanları üzerinde çalışmakta olan Emre Fuat Çınar, ileri derecede İngilizce ve İtalyanca da bilmektedir. Emre Fuat Çınar aynı zamanda Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesidir.